Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyszukiwarka A-Z

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Książki i czasopisma dostępne online

Biblioteka Jagiellońska oferuje dostęp do pełnych tekstów książek i czasopism elektronicznych dostępnych w sieci Uniwersytetu Jagiellońskiego, które mogą być wyszukiwane za pomocą wyszukiwarki Publication Finder A-Z.

Link do wyszukiwarki Publication Finder A-Z


przycisk E-zasoby a do zetWyszukiwarka Publication Finder A-Z umożliwia wyszukiwanie według tytułu, autora, tematu, wydawcy lub numeru ISBN/ISSN:

  • czasopism elektronicznych z pełnotekstowych baz dostępnych online prenumerowanych przez Bibliotekę Jagiellońską lub zakupionych jako indywidualne tytuły
  • szerokiej gamy czasopism internetowych oferowanych w wolnym dostępie
  • książek elektronicznych z kolekcji zakupionych przez Bibliotekę Jagiellońską

Dostępne e-zasoby mogą być również przeszukiwane przez multiwyszukiwarkę EBSCO Discovery System (EDS) na poziomie artykułów.

Ewentualny okres karencji w dostępności pełnych tekstów czasopism podany jest przy tytułach, których dotyczy. Do zasobów czasopisma lub treści książki przechodzi się przez kliknięcie podanej przy tytule nazwy bazy, w której zawarta jest dana publikacja. (Widoczne po rozwinięciu przycisku Full Text Access). W przypadku wystąpienia problemów z dostępem prosimy kontaktować się z p. Markiem Krośniakiem (tel.: 12 663 3503, e-mail: marek.krosniak@uj.edu.pl).

UWAGA:

Umowy licencyjne zawarte przez Uniwersytet Jagielloński z wydawcami zabraniają nadmiernego pobierania prenumerowanych zasobów sieciowych, a także udostępniania ich nieuprawnionym osobom spoza UJ. W szczególności nie wolno pobierać całych woluminów czasopism ani używać jakichkolwiek programów do automatycznego pobierania plików.