Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Struktura Organizacyjna

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Struktura organizacyjna BJ

Legenda:
SG - Stary Gmach
NG - Nowy Gmach (wejście od ul. Oleandry 3)

 

Dyrekcja BJ

Dyrekcja BJ

 

Dyrektor

dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ

tel. +48 12 663-3554
SG p. 3


 

Wicedyrektor ds. Administracji

mgr Aleksandra Cieślar

aleksandra.cieslar@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3561
SG p. 11

Wicedyrektor ds. Zbiorów

mgr Krzysztof Frankowicz

krzysztof.k.frankowicz@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3560
SG p. 10

Wicedyrektor ds. Rozwoju

mgr inż. Tomasz Zacharski

tomasz.zacharski@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3559
SG p. 8

Wicedyrektor ds. Naukowych

wakat

Oddział Projektów

Oddział Projektów

​projekty.bj@uj.edu.pl

Kierownik

mgr Małgorzata Mrożek-Buksa

malgorzata.mrozek@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3495
tel. +48 12 663-3567
NG p. 108

Oddział Gromadzenia Zbiorów

Oddział Gromadzenia Zbiorów

 

Kierownik

mgr Ewa Dąbrowska

ewa.dabrowska@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3505
SG  p. 26

 

Sekcja Egzemplarza Obowiązkowego

mgr Krystyna Tracz

krystyna.tracz@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3502
SG  p. 14

Sekcja Pozyskiwania Zbiorów

mgr Ewa Borsuk

ewa.amghar@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3507
SG  p. 24-26

Oddział Katalogowania Książek

Oddział Katalogowania Książek

Kierownik

mgr Agata Pazdur-Bąk

agata.pazdur@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3580

NG  p. 117/119

 

Sekcja Katalogowania Bieżącego

mgr Monika Zębala

monika.zebala@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3421
NG  p. 117

Sekcja Katalogowania Retrospektywnego

mgr Anna Dusza-Bielenin

anna.dusza-bielenin@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3424
NG  p. 113

Oddział Czasopism

Oddział Czasopism

​Kierownik

mgr Adam Tomaszkiewicz

adam.tomaszkiewicz@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3310

SG p. 16

 

Sekcja Formatów I-III

mgr Bożena Komar

bozena.komar@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3508
SG p. 17a

Sekcja Formatów IV-V

mgr Artur Kober

artur.kober@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3548
SG p. 102

Oddział Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej

Oddział Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej

Kierownik

mgr Aleksandra Prokop-Kacprzak

a.prokop-kacprzak@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3575

SG p. 128



Sekcja Wypożyczania

mgr Katarzyna Topolska

wypozyczalniabj@uj.edu.pl
katarzyna1.topolska@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3420, -3419, -3402
NG  hol

Sekcja Czytelń

mgr Aneta Giza

aneta.giza@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3443
NG p. 1134

Sekcja Informacji Naukowej

mgr Marzanna Baś

oinka@uj.edu.pl
marzanna.bas@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3453
NG p. 1133

Wypożyczalnia międzybiblioteczna

mgr Anna Tomaszkiewicz

wmbbj@if.uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3579

Oddział Magazynów

Oddział Magazynów

 

​Kierownik

mgr Katarzyna Furdyna

katarzyna.furdyna@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3456


 

Sekcja Magazynowania Zbiorów

Wojciech Kutyba

wojciech.kutyba@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3578

Sekcja Opracowania Technicznego

Dorota Michałek Górka

tel. +48 12 663-3531

Sekcja Egzemplarza Archiwalnego

mgr Piotr Tyka

piotr.tyka@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3416

Oddział Komputeryzacji

Oddział Komputeryzacji

okbj@uj.edu.pl

Kierownik

mgr inż. Tomasz Zacharski

tomasz.zacharski@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3559
SG p. 8

Oddział Zbiorów Cyfrowych

Oddział Zbiorów Cyfrowych

​Kierownik

dr Leszek Szafrański

l.szafranski@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3589

SG p. 105



Sekcja Dokumentów Audiowizualnych

mgr Justyna Wolan

justyna.wolan@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3442
NG p. 1136

Sekcja Repozytorium UJ

dr Leszek Szafrański

l.szafranski@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3589
SG p. 105

Sekcja Jagiellońskiej Biblioteki Cyfrowej

mgr Anna Krzak

ap.krzak@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3589
SG p. 105

Oddział Zbiorów Specjalnych

Oddział Zbiorów Specjalnych

​Kierownik

mgr Izabela Korczyńska

izabela.korczyńska@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3449

NG p. 2129



Sekcja Rękopisów

dr Elżbieta Knapek

bjmanus@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3519

Sekcja Starych Druków

dr Jacek Partyka

stardrbj@if.uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3586
SG p. 216

Sekcja Zbiorów Graficznych i Kartograficznych

mgr Izabela Korczyńska

grafbj@uj.edu.pl
kartbj@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3449
NG p. 2129

Sekcja Zbiorów Muzycznych

mgr Małgorzata Krzos

ozm@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3469
NG p. 2108

Sekcja Wydawnictw Rzadkich i DŻS

mgr Beata Kurek

rarabj@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3445
NG p. 2115

Oddział Techniczny

Oddział Techniczny

​Kierownik

mgr inż. Janusz Mika

janusz.mika@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3400, -3408

NG p. 144

Oddział Zabezpieczenia Zbiorów

Oddział Zabezpieczenia Zbiorów

​Kierownik

dr Arkadiusz Knapik
ozzbj@uj.edu.pl
arkadiusz.knapik@uj.edu.pl
tel./fax +48 12 663-3576
tel. +48 12 663-3491
tel. +48 12 663-3492
SG p. 129


Sekcja Konserwacji

mgr Aleksandra Szalla - Kleemann

aleksandra.szalla-kleemann@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3415, -3414

Sekcja Opraw

mgr inż. Robert Urbaniec

tel. +48 12 663-3584
SG p. 015
NG p. 2128

Sekcja Reprografii

mgr Ludwik Węgiel

repro.bj@uj.edu.pl
ludwik.wegiel@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3550, -3330, -3325
SG p. 44, 45, 50

Klinika Papieru

dr Arkadiusz Knapik

tel. +48 12 663-34-91

Sekcja Skontrum

lic. Monika Urbaniec

monika.urbaniec@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-34-57

 

Oddział Organizacji

Oddział Organizacji

​Kierownik

mgr Aleksandra Cieślar

aleksandra.cieslar@uj.edu.pl

tel. +48 12 663-3561

SG p. 11



Sekretariat

Pon. - Pt., 8 - 15

tel. +48 12 663-3555
tel./fax +48 12 633-09-03
SG p. 4

Sekcja Adminstracji

kierownik
mgr Halina Stachowska

halina.stachowska@uj.edu.pl
tel. 12 663 3554
SG p. 3

Sekcja Obsługi

kierownik
Klaudia Hajduk

klaudia.hajduk@uj.edu.pl
tel. 12 663 3555
SG p. 4

Sekcja Wydarzeń Kulturalnych

kierownik
mgr Małgorzata Kusak

malgorzata.kusak@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3403, -3401
NG p. 139

Sekcja Ochrony

mgr inż. Dariusz Bylica

dariusz.bylica@uj.edu.pl

Redakcja Biuletynu BJ

Redakcja Biuletynu BJ

​Sekretarz redakcji

mgr Ewa Valde-Nowak

ewa.valde-nowak@uj.edu.pl
tel. +48 12 663-3591
SG p. 5