Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

listopad 2014

20141129
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Plenerowa gra miejska - "Zbrodnia w Krakowie"

Data: 29.11.2014
Miejsce: Biblioteka Jagiellońska
Organizator: Krakowskie Biuro Festiwalowe i Fundacja Miasto Literatury
Kontakt: gramiejska@miastoliteratury.pl
Plenerowa gra miejska - "Zbrodnia w Krakowie"

Zbrodnia w Krakowie to plenerowa gra miejska przywołująca wątki z krakowskich kryminałów na którą zapraszamy 2-4 osobowe zespoły już 29 listopada 2014 roku. Jej uczestnicy, wcielając się w role pomocników legendarnych literackich detektywów – Julii Dobrowolskiej (detektywki z kryminałów Gai Grzegorzewskiej), Józefa Marii Dyducha (bohatera opowiadań Irka Grina) i mistrza (czołowej postaci z powieści Marcina Świetlickiego) biorą udział w śledztwie, które co chwila komplikuje się i stawia nowe wyzwania.

Zbrodnia w Krakowie to plenerowa gra miejska przywołująca wątki z krakowskich kryminałów na którą zapraszamy 2-4 osobowe zespoły już 29 listopada 2014 roku o godz. 10 do Biblioteki Jagiellońskiej. Jej uczestnicy, wcielając się w role pomocników legendarnych literackich detektywów – Julii Dobrowolskiej (detektywki z kryminałów Gai Grzegorzewskiej), Józefa Marii Dyducha (bohatera opowiadań Irka Grina) i mistrza (czołowej postaci z powieści Marcina Świetlickiego) biorą udział w śledztwie, które co chwila komplikuje się i stawia nowe wyzwania. Gracze muszą wykazać się sprytem, umiejętnością kojarzenia faktów i nie lada refleksem, by zdobyć pozycję w branży. Na najlepszych czekają bony do wybranych krakowskich księgarni, a główna nagroda to bon o wartości 1000 zł.

W wydarzeniu wezmą udział autorzy kryminałów, którzy spotkają się z uczestnikami w kolejnych etapach śledztwa. Będą to m.in. Gaja Grzegorzewska, Łukasz Orbitowski, Michał i Małgorzata Kuźmińscy, Mariusz Wollny i Marek Harny.

Organizatorami wydarzenia są Krakowskie Biuro Festiwalowe i Fundacja Miasto Literatury.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres gramiejska@miastoliteratury.pl do godziny 12:00 dnia 26 listopada 2014r. W treści maila należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników oraz ich wiek, a także numer kontaktowy do kapitana drużyny. Udział w grze jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej:
http://www.biurofestiwalowe.pl/aktualnosci/zbrodnia-w-krakowie.html