Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Bibliotece Jagiellońskiej

08.05.2018
11 i 12 maja w Bibliotece Jagiellońskiej odbędą się pokazy i wycieczki zorganizowane w związku z Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich. Serdecznie zapraszamy!
więcej o Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Bibliotece Jagiellońskiej
Tydzień Bibliotek w Bibliotece Jagiellońskiej 2018

27.04.2018
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wydarzenia szkoleniowe, podczas których będziecie doskonalić umiejętności interpersonalne, pracować nad wydłużeniem swojej doby, uczyć się podróżować i poprawnie rekrutować do pracy!
więcej o Tydzień Bibliotek w Bibliotece Jagiellońskiej 2018

14.02.2018
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło Grodzkie w Krakowie i Biblioteka Jagiellońska zapraszają na wykład Leszka Szafrańskiego, kierownika Oddziału Zbiorów Cyfrowych Biblioteki Jagiellońskiej, zatytułowany Otwarty dostęp: walka z wiatrakami czy nowe wyzwanie bibliotek?
więcej o "Otwarty dostęp: walka z wiatrakami czy nowe wyzwanie bibliotek?" - wykład Leszka Szafrańskiego
ACADEMICA i POLONA - prezentacja

23.01.2018
Serdecznie zapraszamy na prezentację serwisów Biblioteki Narodowej - ACADEMICA i POLONA, która odbędzie się w Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie (ul. Oleandry 3, sala konferencyjna, parter), 5 lutego 2018 r. w godzinach 10.00 – 14.00.
więcej o ACADEMICA i POLONA - prezentacja
Sesyjna nocna nauka w Bibliotece Jagiellońskiej z All In UJ

22.01.2018
W dniach 29.01 - 2.02.2018 Biblioteka Jagiellońska i Nauka All In UJ zapraszają na wspólną nocną naukę. W tym okresie Jagiellonka będzie czynna do godz. 00.30