Noc Bibliotek w Bibliotece Jagiellońskiej

23.09.2019
5 października 2019., w sobotę, od godz. 17.00 do 22.00 Biblioteka Jagiellońska zaprasza na Noc Bibliotek, cykliczną ogólnopolską akcję popularyzującą czytelnictwo i biblioteki. W programie wiele atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.
więcej o Noc Bibliotek w Bibliotece Jagiellońskiej

30.04.2019
Biblioteka Jagiellońska i Biblioteka Narodowa zapraszają na wykład-prezentację pt. "Projekt Patrimonium nowym otwarciem Biblioteki Narodowej i Biblioteki Jagiellońskiej".
więcej o Wykład "Projekt Patrimonium nowym otwarciem Biblioteki Narodowej i Biblioteki Jagiellońskiej"
Tydzień Bibliotek z Sekcją Flow - 9-15 maja 2019

29.04.2019
Biblioteka Jagiellońska zaprasza na Tydzień Bibliotek z Sekcją FLOW, w ramach którego w dniach od 9 do 15 maja 2019 roku odbędą się szkolenia dla studentów oraz pracowników bibliotek