20161122

Darmowa wymiana książek "All In Books"

Data: 22.11.2016 - 23.11.2016
Miejsce: Biblioteka Jagiellońska, Kraków ul. Oleandry 3, Hol Główny Nowego Gmachu, godz. 10.00-15.00
Organizator: Nauka All In UJ oraz Biblioteka Jagiellońska
Darmowa wymiana książek "All In Books"

"Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli" - idąc za złotą myślą Cycerona, Nauka All In UJ oraz Biblioteka Jagiellońska zapraszają na darmową wymianę książek z cyklu "All In Books".

Na czym polega wymiana?

Wystarczy, że ze swojego domowego zbioru przyniesiecie przeczytane  już przez Was książki. W zamian będziecie mogli wybrać ze stoiska nowe pozycje, które Was zainteresują.

Dzięki partnerstwu i uprzejmości krakowskich wydawnictw i księgarni na stoisku będą czekać na Was zupełnie nowe pozycje. To prawdziwa szansa na zdobycie wyjątkowych książek na długie, jesienne wieczory.

Podczas akcji dostępny będzie również nasz bookcrosingowy regał.

Partnerami wydarzenia podczas tej edycji zostali: Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Otwarte, Oficyna Wydawnicza Impuls, Wydawnictwo Insignis, PWN, Wydawnictwo Karakter, Korporacja Ha!art, Wydawnictwo Bezdroża, Tak Czytam, Księgarnia eFKa oraz Wydawnictwo Fall

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/194275577694517/

Do zobaczenia w Jagiellonce!