Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zmiany w funkcjonowaniu czytelń

Zmiany w funkcjonowaniu czytelń

Od 2 listopada br. będą trwały prace modernizacyjne w nowym gmachu Biblioteki Jagiellońskiej. W związku z powyższym funkcjonowanie agend bibliotecznych ulegnie zmianie.

Szanowni Państwo,

Od 2 listopada rozpocznie się konieczna modernizacja instalacji dźwiękowego systemu ostrzegania w nowym gmachu Biblioteki Jagiellońskiej.

Prace będą prowadzone przez okres 2-3 miesięcy. O poszczególnych etapach prac będziemy Państwa informować z wyprzedzeniem. Dołożymy wszelkich starań, aby łagodzić i minimalizować uciążliwości wynikające z prowadzonych robót, ale konieczne będzie zamknięcie na krótki okres wybranych czytelń. Okresowo także hałas związany z prowadzonymi pracami może okazać się dokuczliwy.

I etap

2 - 13 listopada 2021

ZAMKNIĘTE – Czytelnia Informacji Naukowej, Czytelnia Pracowników Nauki, Czytelnia Audiowizualna (korzystanie z księgozbiorów podręcznych i dzieł zamówionych z magazynów odbywać się będzie w Czytelni Głównej)

OTWARTE – Wypożyczalnia, Czytelnia Główna, Katalogi, Czytelnia Materiałów Własnych, Czytelnia Rękopisów, Czytelnia Starych Druków.

II etap

12 – 13 listopada

ZAMKNIĘTE - Czytelnia Informacji Naukowej, Czytelnia Pracowników Nauki, Czytelnia Audiowizualna, Czytelnia Główna, Katalogi (korzystanie z księgozbiorów podręcznych i dzieł zamówionych z magazynów odbywać się będzie w Czytelni Materiałów Własnych, bez możliwości korzystania z dokumentów audiowizualnych)

OTWARTE – Wypożyczalnia, Czytelnia Materiałów Własnych, Czytelnia Rękopisów, Czytelnia Starych Druków

 

 

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron