Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Oferta pracy w projekcie Patrimonium - introligator

Oferta pracy w projekcie Patrimonium - introligator

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „PATRIMONIUM”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 2.3.2 „Cyfrowe udostępnianie zasobów kultury” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Biblioteka Jagiellońska poszukuje do pracy w Oddziale Zbiorów Cyfrowych nowych pracowników o poniżej określonych kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym.

Wymagania: wykształcenie zawodowe ze specjalnością: introligator lub średnie, umiejętność obsługi kautera, krajarki papieru, znajomość technik introligatorskich, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności manualne.

Tryb pracy: pełny etat, umowa o pracę (okres próbny z możliwością przedłużenia na czas realizacji Projektu)

Zakres obowiązków: przygotowanie obiektów (czasopisma z XIX i XX wieku) ze zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej do skanowania. Wykonywanie napraw gazet i czasopism przy użyciu kautera z wykorzystaniem materiału eksploatacyjnego - Filmoplastu. Szycie, klejenie i przygotowanie do oprawy bloków książek. Przeprowadzenie napraw introligatorskich starych książek i czasopism.

Wymagane dokumenty: formularz rekrutacyjny, CV oraz dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, doświadczenie i kwalifikacje zawodowe, prosimy kierować na adres: w wersji elektronicznej - robert.urbaniec@uj.edu.pl  lub  tomasz.zacharski@uj.edu.pl lub w wersji papierowej składać w Sekretariacie Biblioteki Jagiellońskiej, al. Mickiewicza 22, 30-059 Kraków (wejście od strony Muzeum Narodowego), w godzinach 8.00-15.00

Biblioteka Jagiellońska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy osoby, które przejdą pozytywnie proces rekrutacji na podstawie przesłanych dokumentów.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron